Współpracują z nami

 

JOANNA CIEŚLAK OSPALSKA. Specjalista ds. PR i komunikacji, właścicielka marki PositiveMind.pl. Pracowała w radiu (Grupa Eurozet) jako dziennikarz i prezenter oraz szef anteny lokalnych stacji radiowych. Współpracowała jako konsultant z mniejszymi i większymi firmami, doradzając strategie komunikacyjne i wizerunkowe. Prowadzi konferencje, szkolenia i warsztaty dotyczące zagadnień związanych z komunikacją, PRem i marką osobistą. Prywatnie mama, żona i fanka kryminałów.

KAMILA CZARNOMSKA. Doradca kariery i biznesu, właścicielka firmy doradczej TRENING KARIERY, prezes fundacji wspierającej rozwój branży HR, blogerka. Przygotowuje warsztaty, na których przekazuje strategię rozwoju biznesu, którą z sukcesem wcielają jej klienci (specjaliści, managerowie i kadra executive). Jako profesjonalny mówca i szkoleniowiec dba o to, by szkolenia były naładowane wiedzą i konkretnymi rozwiązaniami do ostatniej minuty spotkania.

KINGA KUKOWSKA. Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Pasje skierowały ją w stronę marketingu, reklamy i eventów. Obecnie związana z agencją Food Brand, gdzie zajmuje się głównie marketingiem internetowym. Dostrzega obszary sprawiające trudność firmom i markom i pomaga im je okiełznać odpowiednimi metodami i narzędziami tak, by samodzielnie zarządzały swoimi social mediami na piątkę!