Szkolenia

Uwielbiamy szkolić! Audyt, przygotowanie do szkoleń i praca podczas nich. Lubimy, gdy proces szkoleniowy przynosi widoczne efekty. Gdy przedstawiciele firmy mówią nam: Wasze szkolenia działają, teraz mamy więcej klientów i większe obroty!

Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej: kontakt(at)bizneskochakobiety.pl

Nasze szkolenia:

Psychologia markiOgarnij swój biznes | Facebook dla firm | Instagram dla firmSztuka skutecznego przemawiania | Profesjonalna oferta | Newsletter | Tworzenie grafik | Reklama na Facebooku | Sztuka realizowania planów | Poczucie własnej wartości | Ogarnij swoje emocje | Tworzenie eventów

Dlaczego warto z nami?

Bo mamy wieloletnie doświadczenie, przekazujemy aktualną, sprawdzoną wiedzę. Pracujemy na żywym organizmie. Przyjeżdżamy do firmy, przeprowadzamy diagnozę, czyli robimy audyt. Wspólnie wyciągamy wnioski. W trakcie warsztatów, z zespołem wypracowujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania i działania. A przez 7 dni po zakończeniu warsztatów zapewniamy nasze wsparcie.

Mamy dowody na to, że nasze szkolenia działają!

Pięknie dziękujemy za cykl indywidualnych spotkań. Wiedza przekazana została bardzo rzeczowo i konkretnie, a każde spotkanie było przygotowane idealnie pod profil naszej firmy i nasze zapotrzebowania. Dziękujemy za tak szczere zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu kluczowych problemów.
Natalia Labuda Stolc, Martyna Formella, MÙLK – Chëcz Kaszëbskô

BKK czyli Bardzo Konkretnie i Konstruktywnie. Takie są tu warsztaty, wiele wnoszą, a przede wszystkim umiejętności. Bardzo polecam wszystkie dotyczące facebooka, instagrama, grafik.
Katarzyna Formela, Dziergane by KatArina

Jakiś czas temu skorzystałyśmy ze szkoleń Tworzenie grafik oraz Facebook dla firm i reklama na Facebooku. Wiedzę szybko wprowadziłyśmy w życie i śmiało możemy powiedzieć, że bardzo nam się przydała. Widoczność naszej firmy na Facebooku oraz aktywność użytkowników wyraźnie wzrosła. Stworzenie grafiki zajmuje nam teraz dużo mniej czasu i wyglądają dużo bardziej profesjonalnie od tych, które próbowałyśmy tworzyć przed udziałem w warsztatach.

Szkolenie dostosowano do różnego poziomu wiedzy, na czym nam bardzo zależało. Nie była to tylko wiedza teoretyczna, ale też ćwiczenia w praktyce. Warsztaty przebiegły w bardzo miłej atmosferze, wyszłyśmy niego z praktyczną wiedzą, z której teraz bardzo często korzystamy i widzimy tego efekty. Także bardzo polecamy szkolenia organizowane przez Biznes Kocha Kobiety 🙂
Edyta Braszkowska, Sklep Medyczny Samo Zdrowie – największa sieć sklepów franczyzowych w Polsce

Dziękujemy Państwu za organizację cyklu szkoleń poświęconych tematyce mediów społecznościowych. Przekazane wskazówki, rady oraz szczegółowe informacje na temat tego, jak prowadzić komunikację z naszymi Gośćmi wzmocniły wizerunek naszego hotelu i podpowiedziały, jak budować markę My Story Sopot Apartments. Dziękujemy również za przyjazną atmosferę podczas wszystkich naszych spotkań i rekomendujemy wszystkim firmom współpracę z Biznes Kocha Kobiety.
Marta Walenciak, My Story Sopot Apartments

Dzięki Biznes Kocha Kobiety miałam okazję uczestniczyć w wielu wspaniałych konferencjach i szkoleniach. Przykładowo brałam udział w bardzo praktycznym szkoleniu dotyczącym reklamy na Facebooku i Instagramie. Polecam!

Dodatkowo w ramach programu Biznes kocha kobiety klubowo poznałam wiele cudownych Dziewczyn, z którymi zbudowałyśmy wspaniałą przyjacielską relację i pomogłyśmy sobie nawzajem w naszych biznesach.
Małgorzata Suchecka, Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

Profesjonalnie i rzeczowo, ale też w przemiłej babskiej atmosferze. Przydatne i dopasowane do potrzeb szkolenia i rozwojowe tematy na spotkaniach. Świetna i bardzo potrzebna inicjatywa dla kobiet w biznesie, oby rosła w siłę
Katarzyna Marczak, EUROPLACE – prawo UE dla przedsiębiorców

Dziękuję mentorkom z Biznes kocha Kobiety za to, że zrobiły coś czego się nie spodziewałam. Łarysa Wujcik i Magdalena Koszper zmieniły moje podejście do biznesu, to słowo ma teraz inny wymiar. Już nie jest niedoścignionym obrazkiem NOWEJ MNIE tylko w moje głowie 🙂 Teraz to już konkretna wizja, świadoma marka, skuteczna komunikacja, właściwie wykorzystywane social media. Teraz to już odważna praca dla siebie ! Dzięki mentorkom z Biznes kocha Kobiety poznałam wiele cennych narzędzi wspierających biznes, które uważam za pierwszą inwestycję w moją firmę. Dziękuję Wam!
Dorota Czyżewska

 

Możliwość pakietowania szkoleń oraz szczegółową ofertę przesyłamy mailowo – prosimy o wiadomość na kontakt [at] bizneskochakobiety.pl