2017-02-28 Biznes kocha Kobiety #3 w Gdańsku

Trzecie spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

28 lutego, godz. 17:30 – 20:30
Gdańsk Wrzeszcz, Focus Hotel Premium, ul. Nad Stawem 5

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 20%!) – KLIK.

 

 

Od 4 lat wymyślamy i tworzymy wydarzenia dla kobiet.

Biznes kocha Kobiety wspiera kobiety w karierze na etacie, a także rozwijaniu własnych biznesów. Podczas naszych warsztatów nabywasz nowe kompetencje, a na spotkaniach inspirujesz się, nawiązujesz kontakty oraz poznajesz bliżej inne firmy.

Cieszymy się, że udało się nam stworzyć aktywną, zaangażowaną i nastawioną na rozwój społeczność kobiet!

Podczas najbliższego spotkania dowiesz się o najnowszych trendach w branży eventowej na 2017 rok. Warto je znać, by być na czasie, zainspirować się i tworzyć ciekawe wydarzenia (nawet te na małą skalę!).
Zaprosiłyśmy doradcę z zakresu budowania i wdrażania strategii biznesowych, by pokazał ciekawe narzędzia, które wesprą Twój biznes.
Podczas kolejnej prelekcji poznasz „niespodzianki”, które są czasem dołączane do produktów bankowych. Na co powinnaś uważać, a kiedy dodatek może kazać się dla Ciebie korzystny.
Nie zabraknie również ważnych informacji na temat kariery na etacie. Planujesz zmianę pracy? A może awans? Jeżeli tak, to ta prelekcja będzie dla Ciebie.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

 

GDZIE:
Hotel Focus Premium, ul. Nad Stawem 5, Gdańsk Wrzeszcz

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 49 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób  za 79 zł (oszczędzasz prawie 20%) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK3 Imię i Nazwisko, e-mail

 

 

PRELEGENCI:

ALEKSANDRA SZCZĘSNA. Z bankowością związana od kilkunastu lat. Zaczynała jako asystent, obecnie jest Dyrektorem jednego z oddziałów PKO Banku Polskiego. Bankowość zna od podszewki. Absolwentka studiów podyplomowych Psychologia Biznesu. W pracy i życiu wyznawczyni idei Martina Seligmana: „kluczem do sukcesów i szczęścia jest przede wszystkim wykorzystywanie własnych silnych stron, a nie korygowanie wad”. Prywatnie mama bardzo utalentowanego 5 -letniego rysownika.

FATIMA ZBLEWSKA. Właścicielka Agencji Eventowej VIP EVENT. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży.  Zajmuje się kompleksową organizacją wydarzeń firmowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Jej firma otrzymała Certyfikat „Firmy z Zasadami”. To właśnie jej powierzono obsługę Reprezentacji Hiszpanii podczas EURO 2012. Inicjatorka autorskich spotkań z cyklu „Biznesowa Szybka Randka”, czyli nowej, skutecznej formy biznesowego networkingu.

WOJCIECH PLONA. Właściciel PLONA CONSULTING. Doradca z zakresu budowania i wdrażania strategii organizacji. W swojej pracy stawia na wysoką jakość oferowanych usług i realną wartość. W ciągu ostatnich lat zrealizował ponad 60 projektów doradczych dotyczących strategii, analizy rynkowej oraz zarządzania w 15 branżach.

EWA ŻOŁĄDEK. Absolwentka Psychologii oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UG i Podyplomowych Studiów Managerskich w SGH. Większość kariery zawodowej związała z rekrutacją, przechodząc od małych agencji pracy przez korporacje o zasięgu krajowym, aby ostatecznie osiąść w międzynarodowym gigancie branży IT. Obecnie zarządza zespołem wspomagającym zatrudnianie w regionie EMEA. Wielbicielka sztuki i szeroko pojętego piękna oraz wielka orędowniczka poszukiwania pasji w każdej dziedzinie życia.

2017-02-28 Biznes kocha Kobiety #3 w Gdańsku