2018-06-14 Biznes kocha Kobiety #8

Ósme spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

14 czerwca, godz. 17:30 – 20:30
Gdańsk, Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 25%!) – KLIK.

 

Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach tę datę – 14 czerwca spotykamy się na ósmym spotkaniu z cyklu Biznes kocha Kobiety. Ostatnie spotkanie przed wakacjami już niedługo!

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

 

 

TEMATY PRELEKCJI:

„3 kroki do wykorzystania potencjału rynku lokalnego w internecie” – Wioleta Magdziarz

Czy wykorzystujecie wszystkie możliwości rynku lokalnego? Wasi klienci są bliżej, niż Wam się wydaje!
Dowiecie się, jak łatwo w 3 krokach przeanalizować i zbudować optymalną strategię umacniając swoją pozycję na rynku lokalnym. Na konkretnych przykładach Wioleta zaprezentuje, jak wykorzystać potencjał katalogów lokalnych. Pokaże jak sprawdzić, ile środków potrzeba do skutecznej kampanii w internecie oraz z jakich narzędzi skorzystać, by zmierzyć realne zyski działań.

„Wideo w biznesie. Jak robić to dobrze?” – Piotrek Ananicz

Obecnie obserwujemy wysyp filmików w mediach społecznościowych. Zgodnie z trendem niemal każdy je nagrywa promując produkty, siebie czy swoją działalność. Niestety, wiele z nich, zamiast zachęcać, działa zupełnie odwrotnie. Piotrek zaprezentuje porcję solidnej, praktycznej wiedzy w temacie samodzielnego filmowania na potrzeby własnego biznesu. Prelekcja przede wszystkim odpowie na pytanie: Jak ruszyć z porządnym własnym filmem, by nie zrujnować finansowo firmy i nie popełnić podstawowych błędów?

„Podróż to mindfucker – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo” – Foodkrywcy: Filip Turowski, Wojciech Jurojć

Życie po powrocie z podróży nie jest już takie samo – podróż zmienia subiektywną percepcję własnej rzeczywistości.  Filip i Wojtek przedstawią 6 obrazowych historii, które zwizualizują, jak czynniki napotykane w podróży zmieniają mechanizmy naszego myślenia – dzięki czemu stajemy się bardziej pozytywni, kreatywni, tolerancyjni i wyrozumiali. Filip na podstawie swojej podróży dookoła świata, Wojtek podczas mieszkania i podróży po Azji i Afryce na przestrzeni ostatnich 10 lat.

“Studium przypadku: co działa, a co nie w reklamie” – Andrzej Palecki

Jakie kreacje reklamowe zadziałały, a które okazały się zupełnie nietrafione i nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Studium przypadku reklam mBanku z ostatnich lat.

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA:

 17:30 Rejestracja
 17:50 Powitanie
 18:00 „Wideo w biznesie. Jak robić to dobrze?” – Piotrek Ananicz
 18:30 “Studium przypadku: co działa, a co nie w reklamie” – Andrzej Palecki
 18:45 Przerwa
 19:00 „Podróż to mindfucker – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo” – Filip Turowski, Wojciech Jurojć
 19:35 „3 kroki do wykorzystania potencjału rynku lokalnego w Internecie” – Wioleta Magdziarz
 20:10 Rozstrzygnięcie zabawy z BKK
 20:30 Zakończenie

 

PRELEGENCI:

FILIP TWORKOWSKI i WOJCIECH JUROJĆ – FOODKRYWCY.

Filip to niespokojny duch, który rzucił pracę i wyruszył z plecakiem w roczną podróż dookoła świata. Jadł tarantule, pił kawę z żarzącym się węglem i na dwa dni został buddyjskim mnichem. Smakami z podróży dzieli się podczas warsztatów kulinarnych i spotkań podróżniczych. Bo nic nie daje więcej frajdy, niż smakowanie świata! Wojtek – podróżnik, odwiedził prawie 50 krajów, a 3 lata mieszkał w Azji, poznając jej kultury. Uzależniony od adrenaliny miłośnik Bieszczad i Himalajów. Ostatnio zdobył Mt. Kenya i chodził po dzikich górach północnego Iranu. Autor książki „Spotkania w Azji”, pełnej inspirujących historii ludzi spotkanych na Dalekim Wschodzie.

 

WIOLETA MAGDZIARZ,

absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są social media i kampanie AdWords. Lider zespołu i doradca do spraw marketingu online w projekcie Google’a Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie.

 

PIOTR ANANICZ,

producent filmów komercyjnych, który energię i pasję do działania odziedziczył po tacie-marynarzu, a zamiłowanie do pracy z ludźmi wyniósł z wieloletniej służby instruktora harcerskiego. Od 2014 roku prowadzi gdyńską Wytwórnię Filmów Wariacja realizując dla biznesu różnorakie projekty filmowe od podstaw. W portfolio Wariacji nie brakuje vlogów, relacji z wydarzeń czy reklamówek, ale i współpracy z muzyką oraz teatrem.

 

ANDRZEJ PALECKI,

od zawsze pracownik mBanku, w wolnych chwilach zwiedza świat. Stara się pokazać, że bank też może mieć ludzką twarz ☺ Pasjonat motoryzacji, szczególnie tej najnowszej. Otwarty na nowe technologie, z naciskiem na te, które upraszczają nasze życie.

 

 

GDZIE:
Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10, Gdańsk

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 59 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób  za 89 zł (jedynie 44,50 zł od osoby) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK8 Imię i Nazwisko, e-mail

Pamiętaj, że tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach realizacji zamówienia.

2018-06-14 Biznes kocha Kobiety #8
Tagged on: