2017-05-24 Biznes kocha Kobiety #4 w Gdańsku

Czwarte spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

24 maja, godz. 17:30 – 20:30
Gdańsk Wrzeszcz, Focus Hotel Premium, ul. Nad Stawem 5

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 20%!) – KLIK.

 

Jesteście gotowe na dużą dawkę wiedzy? Długopisy i notatniki będą przydatne!

Chcemy, żebyście inspirowały się i uczyły od najlepszych. Dla Was zapraszamy osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Tym razem dużo będzie o KŁAMSTWIE, bo jak mówi nasz gość: WSZYSCY KŁAMIEMY!
Czy wiecie, o jakim gościu mowa…?

By spotkania były jeszcze ciekawsze, wciąż wprowadzamy nowe formy – tak będzie i tym razem. Przygotujcie się na ciekawe wystąpienia i inne aktywności. NIE ZWLEKAJCIE Z ZAKUPEM BILETÓW. Ze względu na zaplanowaną formę spotkania, przewidujemy ograniczoną liczbę miejsc!

Jak zawsze mamy coś ekstra dla czytelniczek naszego newslettera oraz osób, które jako pierwsze kupią bilety ? Bądźcie czujne!

 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

 

GDZIE:
Hotel Focus Premium, ul. Nad Stawem 5, Gdańsk Wrzeszcz

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 49 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób  za 79 zł (jedynie 39,50 zł od osoby) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK4 Imię i Nazwisko, e-mail

 

PRELEGENCI I WYSTĄPIENIA:

Julia Izmałkowa – Nie wierz w kłamstwo, że nie możesz mieć wszystkiego.

Jak mówi sama Julia: Celem tego przemówienia będzie podzielenie się z kobietami zasadami, którymi kieruję się prowadząc firmę, bloga, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoląc, występując, a przy tym mając czas na swoje życie prywatne i rozwój duchowy.

Półki się uginają od poradników na temat zarządzania i przywództwa. Nie te w księgarni – te w moim domu. Będąc hiper dokładną  i kontrolującą perfekcjonistką – przeczytałam je wszystkie. Część była użyteczna, część mniej – ale ważne jest to ze sprawdziłam je wszystkie. I one posłużyły jako żyzna gleba do sformułowania moich własnych zasad. Jako psycholog mogłabym opowiedzieć, co powinno działać. Jako badacz mogę opowiedzieć, w co ludzie wierzą, co działa. Ale jako osoba, która sama zbudowała swoją firmę i życie wbrew powszechnym zasadom – chce podzielić się tymi,  które  sprawdziły się najlepiej. Przeszłam długą drogę zanim stworzyłam swoje mantry – i teraz, kiedy jest ciężko, lub kiedy nie wiem jaką podjąć decyzję  – właśnie nimi się kieruje. Mam nadzieję, że niektóre pomogą też innym kobietom.

 

Aleksandra Hinc – Jak zacząć, czyli realizacja projektu małymi krokami

Prawnik, politolog, przedsiębiorca, doradca.
Od 2009 r. związana z rynkiem start-upowym oraz branżą nowych technologii. Przeprowadziła kilkadziesiąt godzin szkoleń, doradztw oraz mentoringów. Dla swoich klientów pozyskała również kilka milionów złotych dofinansowania.
Po ponad 4 latach pracy na etacie postanowiła zrezygnować z tzw. strefy komfortu. Kierując się zasadą Konfucjusza –“Rób w życiu to, co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować” założyła własną firmę pod nazwą HiBusiness. Tu oferuje kompleksowe usługi doradcze z zakresu prawa oraz pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.
W marcu zdała egzamin radcowski i od lipca będzie mogła w pełni reprezentować interesy klientów jako radca prawny.
Nazywa sama siebie kreatywnym prawnikiem, gdyż jej pasją, obok prawa, jest kreowanie modeli biznesowych, zarówno na rzecz klientów jak i dla własnych potrzeb. Efektem jej kreatywności jest m.in. aplikacja Party Planner.

 

Barbara Mazurek – Silna, skuteczna, zdecydowana – autorytet drogą kompetencji

Przedsiębiorca z 20 letnim doświadczeniem w pracy z korporacjami i MŚP. Charyzmatyczna kobieta z pasją. Wulkan energii. Doświadczona konsultantka, ekspert, trenerka, autorka i realizatorka wielu projektów. Od ponad 15 lat związana z rynkiem usług edukacyjnych, doradczych i projektowych, a także szkoleniowych.Swoje doświadczenie zdobywała zajmując najwyższe szczeble zarządzania w sektorze publicznym, jak również prywatnym. Uwielbia pracę z ludźmi, twierdzi, że to ciągłe wyzwania, nieustanna aktywność i zaangażowanie, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie odbiorców, a także na własną satysfakcję z pracy.

2017-05-24 Biznes kocha Kobiety #4 w Gdańsku
Tagged on: