O nas

Organizując spotkania i szkolenia w ramach Fundacji Ad Fontes zauważyłyśmy potrzebę stworzenia wyjątkowej marki dla wyjątkowych KobietBiznes Kocha Kobiety. Każda z nas wie, że miłość ta jest nieco trudna, potrzebuje mnóstwo uwagi i wymaga nauki, dlatego też wspieramy warsztatami i spotkaniami te z Was, które chcą zmiany w swoim życiu zawodowym.

My to kilka fantastycznych Kobiet – każda inna, każda wyjątkowa, każda dzieląca się wiedzą niezbędną do tworzenia biznesu. Od psychologii po narzędzia reklamowe! Jesteśmy tu po to, by pomóc Wam w osiągnięciu celu. Niezależnie od tego, jaki on jest.

Zapraszamy dla Was ciekawych i inspirujących gości. Organizujemy pomocne warsztaty. Polecamy ciekawe książki, artykuły, informacje o najnowszych badaniach naukowych, filmy, podcasty oraz blogi. Gromadzimy wiedzę przydatną w osiągnięciu upragnionego celu w najefektywniejszy sposób.


 

zespol-linia

 

MONIKA BŁAJET GRABOWSKA. Kobieta niepokorna, ambitna, zaangażowana w 100% w to, co robi. Z wykształcenia biolog i psycholog, aktualnie doktorantka SWPS. Głównym obszarem jej zainteresowań jest analiza problemów kobiet w relacjach i bliskich związkach, stereotypy płci, a także neuropsychologia. Jej niewątpliwym motywatorem jest córeczka Zosia.

MAGDALENA KOSZPER. Jak sama mówi: cały dzień siedzi na fejsie. Zajmuje się mediami społecznościowymi, reklamą internetową, newsletterem, a także tworzy własne rysunki oraz grafiki. Zarządza stroną internetową. Wykształcenie ścisłe sprawiło, że uwielbia tabelki i analizowanie statystyk kampanii. Sowomaniaczka. Dogorywająca studentka Politechniki Gdańskiej.

MAGDALENA ŻURAWSKA. Kobieta aktywna. Wiecznie szuka inspiracji w ciekawych programach w Internecie czy blogach, które warto znać. Motywacja kobiet to temat, który bardzo ją interesuje. Niezastąpiona przy organizacji eventów. Wulkan dobrego humoru. Bez czego nie może funkcjonować? Mówi, że bez muzyki i soku pomarańczowego.

ŁARYSA WUJCIK. Inicjatorka stworzenia marki Biznes Kocha Kobiety. Po kilkunastu latach pracy w korporacjach postanowiła rozpocząć działalność na własny rachunek. Szczególnie interesuje ją psychologia motywacji oraz osobowości. Podjęła badania nad związkiem między introwersją i racjonalnością a podatnością na fantazję, za co otrzymała wyróżnienie i pierwszą nagrodę. Chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas spotkań i warsztatów.