O nas

Organizując spotkania i szkolenia w ramach Fundacji Ad Fontes zauważyłyśmy potrzebę stworzenia wyjątkowej marki dla wyjątkowych KobietBiznes kocha Kobiety. Każda z nas wie, że miłość ta jest nieco trudna, potrzebuje mnóstwo uwagi i wymaga nauki, dlatego też wspieramy warsztatami i spotkaniami te z Was, które chcą zmiany w swoim życiu zawodowym.

My to kilka kobiet – każda inna, każda wyjątkowa, każda dzieląca się wiedzą niezbędną do tworzenia biznesu. Od psychologii po narzędzia reklamowe! Jesteśmy tu po to, by pomóc Wam w osiągnięciu celu. Niezależnie od tego, jaki on jest.

Zapraszamy dla Was ciekawych i inspirujących gości. Organizujemy pomocne warsztaty. Polecamy ciekawe książki, artykuły, informacje o najnowszych badaniach naukowych, filmy, podcasty oraz blogi. Gromadzimy wiedzę przydatną w osiągnięciu upragnionego celu w najefektywniejszy sposób.


ŁARYSA WUJCIK. Psycholog biznesu, absolwentka Uniwersytetu SWPS, przez 5 lat prowadziła cykliczne szkolenia dla pracowników korporacji z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Od 2012 prowadzi Fundację Ad Fontes, a od 2016 roku Biznes Kocha Kobiety – markę, która wspiera panie w rozwijaniu kompetencji zawodowych. Prowadzi autorskie warsztaty z zakresu budowania marki, employer brandingu oraz wystąpień publicznych i organizacji eventów.

MILENA RABCEWICZ. Z wykształcenia politolog, ale jej karierę zawodową ukształtowała branża kinowa. Organizacja eventów, kontakt z ludźmi, działanie – to jej żywioł. Prywatnie mama trójki dzieci, dzięki którym sztukę planowania doprowadziła do perfekcji. W życiu kieruje się słowami św. Franciszka z Asyżu: „Zacznij od robienia tego, co konieczne, potem zrób to co możliwe, nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.” W wolnych chwilach włada szydełkiem i macha drutami, dzięki czemu powstają nieskończone ilości szali, chust, czapek, serwetek i innych udziergów. Według testu Gallupa: Organizator, Optymista, Strateg. Ciągle się kształci… szkolenia, studia podyplomowe.

MAGDALENA KOSZPER. Sowa pospolita. Jej naturalnym środowiskiem życia są lasy mediów społecznościowych. Zdarza się, że uczy latać pośród czubków drzew internetów i marketingów inne ptaki. Często zaszywa się w dziuplach Facebooka i Instagrama. Doskonale rozwinięty zmysł wzroku sprawia, że zadziobuje każdą oznakę błędu interpunkcyjnego i stylistycznego w zdaniu. Jak na nowoczesną sowę przystało, zamiast listów dostarcza pod Wasze drzwi newslettery. Groźny ptak z gatunku drapieżnych. Hu huu!

MONIKA BŁAJET GRABOWSKA. Kobieta niepokorna, ambitna, zaangażowana w 100% w to, co robi. Z wykształcenia biolog i psycholog, aktualnie doktorantka SWPS. Głównym obszarem jej zainteresowań jest analiza problemów kobiet w relacjach i bliskich związkach, stereotypy płci, a także neuropsychologia. Jej niewątpliwym motywatorem są dwie córeczki: Zosia i Tosia.