2017-12-05 Biznes kocha Kobiety #6 Mikołajkowo


Szóste spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście!

5 grudnia, godz. 17:30 – 20:30
Gdańsk Oliwa, Olivia Sky Club (XII p. Olivia Tower), Olivia Business Centre, al. Grunwaldzka 472

Kup bilet dla siebie – KLIK – lub dla dwóch osób (oszczędność 20%!) – KLIK.

 

Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach tę datę – 5 grudnia spotykamy się na szóstym spotkaniu z cyklu Biznes kocha Kobiety w Gdańsku… Mikołajkowo!

Wkrótce rozpoczniemy zdradzać Wam szczegóły dotyczące tej edycji, ale wiedzcie jedno: będzie pięknie i wyjątkowo, jak na grudzień przystało! 🙂

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając TUTAJ.

 

PRELEGENTKI:

Aleksandra Trapp
Head of research w Infuture Hatalska Foresight Institute, gdzie odpowiada m.in. za research, zarządzanie pozyskiwania danych, ich analizę i wnioskowaniem. Współautorka raportów m.in. „Praca. Scenariusze przyszłości”, „Future of Food” czy „Wędrowcy. Raport o współczesnych nomadach”.
Absolwentka Dziennikarstwa, Marketingu Medialnego i Reklamy oraz Psychologii Społecznej. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując m.in. przez 9 lat w Dziale Marketingu i Komunikacji Wirtualnej Polski. Jej zainteresowania skupiają się wokół procesów kierujących ludzkimi zachowaniami i analizy zjawisk społecznych, szczególnie tych kształtujących przyszłą rzeczywistość. Wolne chwile spędza… na uczelni, kończąc studia magisterskie z Psychologii.

Katarzyna Marczak
Absolwentka Europeistyki i Stosunków Międzynarodowych uniwersytetów w Cardiff i Hadze. Większą część swojego życia zawodowego spędziła w Brukseli, zarówno w firmach konsultingowych, jak i instytucjach europejskich. Teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z polskimi przedsiębiorcami. Na wzór brukselskich firm konsultingowych, dostarcza przedsiębiorcom ważnych strategicznie informacji w zakresie prawa europejskiego, by mogli świadomie zarządzać swoim biznesem.

Patrycja Bronk
Certyfikowana project manager, trenerka w zakresie zarządzania projektami, lingwistka władająca sześcioma językami. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji zajmującej się dostarczaniem inteligentnej informacji finansowej. Współpracowała z menedżerami wyższego szczebla oraz zarządzała zespołami specjalistów z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Singapur, Indie, Chiny czy Wielka Brytania. Zdobyte kompetencje w środowisku projektowym postanowiła przekuć w rozwój własnych przedsięwzięć. W 2013 założyła firmę doradczo-szkoleniową Alternativva, natomiast po roku ruszyła z własną marką odzieży dziecięcej Pralines, która została doceniona przez magazyn British Vogue.

 

GDZIE:
Olivia Sky Club, Olivia Business Centre, al. Grunwaldzka 472, Gdańsk

 

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 49 zł – do kupienia TUTAJ
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób  za 79 zł (jedynie 39,50 zł od osoby) – do kupienia TUTAJ

Chronimy lasy, numer zamówienia jest biletem. Niczego nie musisz drukować ?

Możesz również opłacić swoje uczestnictwo wpłacając określoną kwotę na nasze konto:
32 1750 0012 0000 0000 3320 9126
W tytule przelewu wpisz: BKK6 Imię i Nazwisko, e-mail

 

2017-12-05 Biznes kocha Kobiety #6 Mikołajkowo
Tagged on: