Biznesowe Rewolucje

Biznesowe Rewolucje. Czas na zmiany w Twojej firmie!

Uwielbiamy dzielić się wiedzą!

Jak pracujemy?
  1. Przeprowadzamy audyt Waszych działań i procesów w firmie.
  2. Przedstawiamy wnioski, wspólnie identyfikujemy obszary do zmiany lub poprawy. Wy podejmujecie decyzję, czym mamy się zająć.
  3. Przygotowujemy i prowadzimy badania potrzeb odbiorców Waszych usług. Na podstawie wniosków, przedstawiamy propozycję strategii działań, komunikacji oraz identyfikacji kolorystycznej.
  4. Tworzymy logotyp, grafiki, ulotkę, wizytówkę, a nawet stronę www.  Kreujemy spójne treści na stronę www, do Social Mediów, maila. Dostarczamy wszystko co jest potrzebne, by wzmocnić przekaz i się wyróżnić.
  5. Na zakończenie projektu, przedstawiamy Mapę Drogową dalszych działań.
  6. Przez 7 dni od zakończenia Biznesowych Rewolucji wspieramy naszych klientów.

 

Lubimy, gdy proces tak szeroko zakrojonych prac przynosi widoczne efekty. Gdy przedstawiciele firmy mówią nam: Wasze rekomendacje, efekty prac działają, teraz mamy więcej klientów i większe obroty! Jesteśmy zwyczajnie dumni.

Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej: kontakt(at)bizneskochakobiety.pl

 

Dlaczego warto z nami?

Bo mamy wieloletnie doświadczenie, przekazujemy aktualną, sprawdzoną wiedzę. Nasz zespół tworzą psycholog biznesu, projektantka usług, grafik, informatyk oraz specjalista Nowych Mediów.

Pracujemy na żywym organizmie. Po pierwsze, przyjeżdżamy do firmy, przeprowadzamy diagnozę, czyli robimy audyt. Po drugie, przeprowadzamy badania- to najpewniejszy fundament dalszych działań. Wspólnie wyciągamy wnioski. Po trzecie, w trakcie współpracy, z zespołem wypracowujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania i działania. Po czwarte, przedstawiamy rekomendacje, swoistą Mapę Drogową dalszych kroków, a przez 7 dni po zakończeniu Biznesowych Rewolucji, zapewniamy nasze wsparcie.

Mamy dowody na to, że nasze Biznesowe Rewolucje działają!

Pięknie dziękujemy za cykl indywidualnych spotkań. Wiedza przekazana została bardzo rzeczowo i konkretnie, a każde spotkanie było przygotowane idealnie pod profil naszej firmy i nasze zapotrzebowania. Dziękujemy za tak szczere zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu kluczowych problemów.
Natalia Labuda Stolc, Martyna Formella, MÙLK – Chëcz Kaszëbskô

Jakiś czas temu skorzystaliśmy ze szkoleń indywidualnych i grupowych z zakresu psychologii marki i konsumenta, komunikacji, a także Tworzenie grafik oraz Facebook dla firm i reklama na Facebooku. Wiedzę szybko wprowadziliśmy w życie i śmiało możemy powiedzieć, że bardzo nam się przydała. W sprzedaży i promocji kierujemy się sprawdzoną wiedzą. Widoczność naszej firmy w Social Mediach oraz aktywność użytkowników wyraźnie wzrosła. Stworzenie grafiki zajmuje nam teraz dużo mniej czasu i wyglądają dużo bardziej profesjonalnie od tych, które próbowałyśmy tworzyć przed udziałem w warsztatach.

Szkolenie dostosowano do różnego poziomu wiedzy, na czym nam bardzo zależało. Nie była to tylko wiedza teoretyczna, ale też ćwiczenia w praktyce. Spotkania przebiegły w bardzo miłej atmosferze, wyszliśmy z praktyczną wiedzą, z której teraz bardzo często korzystamy i widzimy tego efekty. Także bardzo polecamy szkolenia organizowane przez Biznes Kocha Kobiety 🙂
Edyta Braszkowska, Sklep Medyczny Samo Zdrowie – największa sieć sklepów franczyzowych w Polsce

Dziękujemy Państwu za organizację cyklu szkoleń poświęconych tematyce mediów społecznościowych. Przekazane wskazówki, rady oraz szczegółowe informacje na temat tego, jak prowadzić komunikację z naszymi Gośćmi wzmocniły wizerunek naszego hotelu i podpowiedziały, jak budować markę My Story Sopot Apartments. Dziękujemy również za przyjazną atmosferę podczas wszystkich naszych spotkań i rekomendujemy wszystkim firmom współpracę z Biznes Kocha Kobiety.
Marta Walenciak, My Story Sopot Apartments

Dzięki Biznes Kocha Kobiety miałam okazję uczestniczyć w wielu wspaniałych konferencjach i szkoleniach. Przykładowo brałam udział w bardzo praktycznym szkoleniu dotyczącym reklamy na Facebooku i Instagramie. Polecam!

Dodatkowo w ramach programu Biznes kocha kobiety klubowo poznałam wiele cudownych Dziewczyn, z którymi zbudowałyśmy wspaniałą przyjacielską relację i pomogłyśmy sobie nawzajem w naszych biznesach.
Małgorzata Suchecka, Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

Profesjonalnie i rzeczowo, ale też w przemiłej babskiej atmosferze. Przydatne i dopasowane do potrzeb szkolenia i rozwojowe tematy na spotkaniach. Świetna i bardzo potrzebna inicjatywa dla kobiet w biznesie, oby rosła w siłę
Katarzyna Marczak, EUROPLACE – prawo UE dla przedsiębiorców

BKK czyli Bardzo Konkretnie i Konstruktywnie. Takie są tu warsztaty, wiele wnoszą, a przede wszystkim umiejętności. Bardzo polecam wszystkie dotyczące facebooka, instagrama, grafik.
Katarzyna Formela, Dziergane by KatArina

Dziękuję mentorkom z Biznes kocha Kobiety za to, że zrobiły coś czego się nie spodziewałam. Łarysa Wujcik i Magdalena Koszper zmieniły moje podejście do biznesu, to słowo ma teraz inny wymiar. Już nie jest niedoścignionym obrazkiem NOWEJ MNIE tylko w moje głowie 🙂 Teraz to już konkretna wizja, świadoma marka, skuteczna komunikacja, właściwie wykorzystywane social media. Teraz to już odważna praca dla siebie ! Dzięki mentorkom z Biznes kocha Kobiety poznałam wiele cennych narzędzi wspierających biznes, które uważam za pierwszą inwestycję w moją firmę. Dziękuję Wam!
Dorota Czyżewska

 

Możliwość pakietowania działań oraz szczegółową ofertę przesyłamy mailowo – prosimy o wiadomość na kontakt [at] bizneskochakobiety.pl

Zajrzyj również TUTAJ